18.02.2024

• czwartek – Święto Katedry św. Piotra

Pani Bogusławie Jurzak, Pani Janinie Kołodziej, Pani Grażynie Howaniak, Pani Irenie Furdzik

Panią Marię Szydło, Panią Barbarę Wyrobisz, Panią Krystynę Gaczorek, Pana Macieja Latko

Nabożeństwa Wielkopostne:

Gorzkie Żale – w niedzielę o 1500

Droga Krzyżowa – w piątek o 1730

W ramach Nabożeństwa Czerdziestogodzinnego  przez cały Wielki Post, pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Składka w Środę Popielcową przeznaczona na pomoc krajom dotkniętym wojną wyniosła 740 zł. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiarę na ten cel.

Dzisiaj składka inwestycyjna na planowane w kościele prace. Dziękuję panom z Rady Parafialnej za jej zebranie i rozliczenie.

Bardzo dziękuję panu Stanisławowi Kowalczykowi za nieodpłatną naprawę elementów ogrzewania kościoła.