03.03.2024

• poniedziałek – Święto św. Kazimierza

Pani Marii Orkisz, Pani Katarzynie Micherda, Pani Izabeli Furdzik, Panu Bronisławowi Kajdasowi

Panią Bożenę Wołek, Panią Barbarę Szkółka, Pana Józefa Janika, Pana Piotra Dereniowskiego

Nabożeństwa Wielkopostne:

Gorzkie Żale – w niedzielę o 1500

Droga Krzyżowa – w piątek o 1730

W ramach Nabożeństwa Czerdziestogodzinnego  przez cały Wielki Post, pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu, wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dzisiaj kończymy rekolekcje Wielkopostne. Bardzo dziękuję ks. dr Marcinowi Cholewie za trud ich prowadzenia.

W zakrystii do nabycia są baranki Caritas na stół wielkanocny. Cena baranka 8 zł. W tym roku akcja ma na celu wsparcie dla seniorów.

W przyszłą niedzielę zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady na plebanię na godz. 1700.