10.03.2024

• piątek – Wspomnienie św. Klemensa Hofbauera

Pani Bożenie Wołek, Pani Barbarze Szkółka, Panu Józefowi Janikowi, Panu Piotrowi Dereniowskiemu

Panią Ewę Ściera, Panią Józefę Bartel, Panią Ewę Leśniak, Pana Mieczysława Orkisza

Nabożeństwa Wielkopostne:

Gorzkie Żale – w niedzielę o 1500

Droga Krzyżowa – w piątek o 1730

W ramach Nabożeństwa Czerdziestogodzinnego  przez cały Wielki Post, pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu, wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek Msza Święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych. O 1715 wypominki  i Droga Krzyżowa w intencji zmarłych.

Ksiądz Proboszcz Bazyliki w Wadowicach zaprasza naszą Parafię w sobotę na godzinę 1700 na nabożeństwo i Mszę Świętą dziękczynną przygotowującą na 25 rocznicę koronacji Wizerunku Matki Bożej w tejże Bazylice.

W zakrystii do nabycia są baranki Caritas na stół wielkanocny. Cena baranka 8 zł. W tym roku akcja ma na celu wsparcie dla seniorów.

Dzisiaj zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady na plebanię na godz. 1700.