28.01.2024

• środa – Wspomnienie św. Jana Bosko
  • piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego

Pani Agacie Warzecha, Pani Irenie Ściera, Pani Marcie Bołoz, Pani Angelice Harańczyk

Panią Annę Dębską, Panią Zofię Harańczyk, Panią Krystynę Klimeczko, Pana Andrzeja Orkisza

Składka inwestycyjna z ubiegłego tygodnia wyniosła 5620 zł. Bardzo dziękuję za waszą wielką hojność i ofiarność.

Serdecznie dziękuję panom Wiesławowi i Piotrowi Rąpel za prace wykonane na cmentarzu.

W piątek z racji święta Msze Święte o godz. 700 i 1800. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta we środę i w piątek od godz. 1700.

W sobotę na Mszę Świętą zapraszam dzieci z klasy III wraz z rodzicami. W czasie liturgii poświęcę świece Pierwszokomunijne. Po Mszy Świętej krótka rozmowa z rodzicami.