28.04.2024

• czwartek – Wspomnienie św. Atanazego
  • piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski
  • sobota – Wspomnienie św. Floriana

Pani Annie Wierońskiej, Pani Justynie Augustyniak, Pani Agnieszce Kucia, Pani Katarzynie Stybak

Panią Monikę Kocańda, Panią Barbarę Okrzos, Panią Marzenę Kachnic, Pana Dariusza Górkę

Składka inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 6200 zł. Bardzo dziękuję za waszą hojność i ofiarność. Serdecznie dziękuję jednemu ofiarodawcy za większą kwotę złożoną na malowanie kaplicy.

We środę po Mszy Świętej procesja rozpoczynająca Nabożeństwa Majowe. W maju nie będziemy zmieniać godzin Mszy Świętej, zatem nabożeństwa we wtorki i czwartki będą rano przed Mszą Świętą a w pozostałe dni wieczorem po Mszy Świętej.

Zachęcam do pielęgnowania tradycji majówek przy kapliczkach a także w gronie rodzinnym w domach.

W Zygodowicach majówki organizowane przez Stowarzyszenie Ekorozwoju oraz Koło Gospodyń Wiejskich będą w każdy dzień powszedni o godz. 1900 przy kaplicy. Dla dzieci przewidziane są tam niespodzianki.

We środę od godz. 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem.

W piątek za racji Uroczystości Msze Święte w porządku niedzielnym.