05.05.2024

• poniedziałek – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • środa – Uroczystość św. Stanisława

Pani Monice Kocańda, Pani Barbarze Okrzos, Pani Marzenie Kachnic,

Panią Elżbietę Mikołajczyk, Panią Teresę Adamczyk, Panią Agatę Bednarz, Panią Aleksandrę Bednarz

W poniedziałek, wtorek i środę „Dni Krzyżowe” – modlitwa o dobre urodzaje – którą połączymy z nabożeństwem majowym.

Nabożeństwa Majowe we wtorki i czwartki rano przed Mszą Świętą a w pozostałe dni wieczorem po Mszy Świętej. W kaplicy w Zygodowicach w dni powszednie o godz. 1900.

W sobotę o godz. 1600 Msza Święta w intencji strażaków z naszej Parafii. Serdecznie zapraszam wszystkich strażaków wraz z rodzinami.

W piątek o godz. 1900 próba pierwszokomunijna dla uczniów klasy III. Proszę także o obecność rodziców.

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wszystkich archidiecezjan na tradycyjną krakowską Procesję ku czci św. Stanisława z Wawelu na Skałkę. Procesja rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 900 w katedrze Wawelskiej.