09.06.2024

• wtorek – Wspomnienie św. Barnaby
  • czwartek – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy
  • piątek – Wspomnienie bł. Michała Kozala

Pani Iwonie Piszczek, Pani Marcie Tabak, Panią Joannie Tabak, Pani Bogusławie Placek

Panią Krystynę Studnicką, Panią Adriannę Chojna, Panią Sylwię Warzecha, Panią Bernadettę Dubel

Państwu Klaudii i Dominikowi Tabak dziękuję za kwiaty dekorujące kościół.

W ramach nabożeństw czerwcowych pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ciszy zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. Zachęcam do skorzystania z możliwości modlitwy przed Najświętszym sakramentem.

W przyszłą niedzielę zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady na plebanię na godz. 1700.

Także w przyszłą niedzielę o godz. 1200 w Bazylice Wadowickiej Uroczystość 25 lecia koronacji obrazu MB.

Natomiast w najbliższą sobotę 75 lecie istnienia świętuje nasz klub sportowy „Wikliniarz”. Zarząd Klubu serdecznie zaprasza na 1400 na boisko sportowe. W ramach tych obchodów przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek.