16.06.2024

• poniedziałek – Wspomnienie św. Brata Alberta
  • piątek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

Pani Krystynie Studnickiej, Pani Sylwii Warzecha, Pani Bernadetcie Dubel

Panią Renatę Olesińską, Panią Klaudię Ogiegło, Panią Lidię Ogiegło, Pana Marka Stuglika

W ramach nabożeństw czerwcowych pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ciszy zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. Zachęcam do skorzystania z możliwości modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Dzisiaj zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady na plebanię na godz. 1700.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Bardzo proszę panów z Rady Parafialnej o zebranie i rozliczenie tej składki.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 800. Serdecznie zapraszam Grono Pedagogiczne, rodziców i uczniów do wspólnej modlitwy dziękczynnej.

Także w piątek Msza Święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych. O 1715 wypominki, po nich różaniec za zmarłych.

Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Kaczynie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli organizowaną w naszej parafii zbiórkę. Zebrali u nas 2135 zł.