23.06.2024

• poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • piątek – Wspomnienie św. Ireneusza
  • sobota – Uroczystość św. Piotra i Pawła

Pani Renacie Olesińskiej, Pani Klaudii Ogiegło, Pani Lidii Ogiegło, Pani Adriannie Chojna, Panu Markowi Stuglikowi

Panią Renatę Gierek, Panią Marzenę Targosz, Panią Barbarę Bartel, Panią Jolantę Chojna

W ramach nabożeństw czerwcowych pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ciszy zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. Zachęcam do skorzystania z możliwości modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

W minioną niedzielę odbyło się zebranie Rady Parafialnej. Rada zapoznała się z sytuacją finansową Parafii, omówiliśmy także najbliższe plany i prace.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Dziękuję panom z Rady Parafialnej za zebranie i rozliczenie tej składki.

Serdecznie dziękuję Panu Wiesławowi Bałysowi za nieodpłatne wymalowanie domu pogrzebowego i kaplicy w kościele. Dziękuję panom, którzy pomagali w przygotowaniu kaplicy do malowania a Panu Markowi Jurzakowi za użyczenie potrzebnych rusztowań.